• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KUAFÖR SEKTÖRÜ DERGİSİ

www.kuaforsektoru.com

Mos Kuaför
Kuaför Arife
Takvim
epazardanal
edebiyatgazetesi.net

BAYAN KUAFÖRLERİ KOOPERATİFLEŞİYOR

Bayan kuaförleri rekabet şartlarının yoğunlaşması maliyetlerin sürekli artış göstermesi karşısında çareyi kooperatifleşmekte buldular.

Berberler ve Bayan Kuaförleri salgın döneminde kapanan işyerlerinin başında geliyordu. 

iki ay kapalı kalan bayan kuaförleri bu dönemde hazırdan yiyerek ayakta kalma çabası gösterdiler. 

Pandemi dönemi sonrası tüm hizmet sektörünün olumsuz etkileneceği konuşulmakta. Bu sektörlerin başında ise bayan kuaför salonları geliyor. 

Salgın bayan kuaförler arasındaki dayanışmaya ve konuşmayı artırınca olumlu sonuç olarak Bayan Kuaförlerin kendi arasındaki iş birliğini artırdı. 

Artan bu iş birliği neticesinde Bayan Kuaförleri bir araya gelerek bir kooperatif kurmaya karar verdiler. Aralarındaki dayanışma ve işbirliğini artırak bu girişim kısa süre içerisinde hayat bulması bekleniyor. 

Bayan Kuaförler kooperatifi ana sözleşmesini hazırlayan kuaförler kısa sürece kooğeratif tescilini tamamlayarak salgın sonrası yeni sürece etkin başlamak istiyorlar. 

Bayan Kuaförleri kooperatifi müteşebbis üyelerinden alınan bilgiye göre kooperatifin sezon başlamadan faaliyete geçmesi ve kısa süre içinde tüm ülke genelinde yapılanmasını tamamlamayı ümit etiklerini söylediler. 

Her ilde kooperatif temsilciliklerin oluşturulacağını söyleyen heyet üyesi bu girişimin tüm kuaförlerin kazançlarını artırmakla kalmayıp bayan kuaförler arasındaki sosyal dayanışma ruhunu daha da güçlendireceğini ifade ettiler. 

Şu ana kadar bayan kuaförlerinden kooperatif girişimine karşı çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten üyeler her oda ile temasa geçerek kooperatif girişimine hız vermek istediklerini söylediler. 

Kuaförlük sektörüne dinamizim  getireceğini düşündüğümüz girişime şimdiden başarılar diliyoruz. 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
epazardanal
Anket
Kuaför Salonunda Tercih Sebebiniz Nedir
Ali Gür Kuaför
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.913815.9775
Euro16.836516.9040
Hava Durumu
Saat