• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KUAFÖR SEKTÖRÜ DERGİSİ

www.kuaforsektoru.com

Mos Kuaför
Kuaför Arife
Takvim
epazardanal
edebiyatgazetesi.net
İNGİLTERE'DE KUAFÖRLÜK YAPABİLİRSİNİZ.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 18 yaşından büyük, serbest meslek sahibi olarak İngiltere’de kuaförlük yapmak isteyen herkes gerekli olan diğer şartları da sağladığı takdirde İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'ne başvuru yapabilir. 

Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de kuaförlük yapabilir miyim?

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de yapmayı planladığınız her türlü işi serbest meslek erbabı olarak yapabilirsiniz. Bu vizeye başvuracakların unutmaması gereken en önemli husus, bu vize ile sadece kendi işinizi yapabileceğinizdir. Bu durum başka bir şahsa ya da iş yerine bağlı olmadan çalışmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Serbest meslek sahibi olarak Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında bay veya bayan kuaförlüğü de yapabilirsiniz. Kuaförlüğü tek başınıza yapabileceğiniz gibi ortaklık kurarak da yapabilirsiniz. Bu vize kapsamında işinizi serbest meslek erbabı olarak yapmanız zorunlu olmasına rağmen, işinizi yapma şeklinizle ilgili bir sınırlama bulunmamaktadır. İngiltere'de Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında yapmayı planladığınız işi mobil veya evden yapabileceğiniz gibi işyeri açarak da yapabilirsiniz.

Bu vizeye başvururken şunu unutmayınız ki bu vize başvurusunda dosyanıza ekleyeceğiniz belgeler çok önemlidir. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumunda sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu İngiltere vizesi türü ile ve İngiltere’de yapabileceğiniz işlere dair daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik Hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışma Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

  
1861 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
epazardanal
Ali Gür Kuaför
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.284732.4140
Euro34.710634.8497
Hava Durumu
Saat