• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KUAFÖR SEKTÖRÜ DERGİSİ

www.kuaforsektoru.com

Mos Kuaför
Kuaför Arife
Takvim
epazardanal
edebiyatgazetesi.net
AKALEMLER DERGİSİNİN 39. SAYISI YAYINLANDI

 

Şair yazar Selim Tunçbilek yönetiminde aralıksız olarak beş yıldır yayınlanan kültür sanat ve edebiyat dergisi akalemler'in 39. sayısı okurla buluştu. Ürün ağırlıklı dergi olan aklameler hem seçkin kalemleriyle hem de Çıkış yazıları ile kültür sanat ve düşünce dünyamızda dikkat çeken dergilerden. Dergi çıkış yazılarında uluslararası zeminde ceryan eden gelişmelere evrensel bakış ile ulusal merkezli dergi eksenli teklif ve yaklaşımlarıyla kendinden söz ettiriyor. Rutin alışkanlıklarla çıkan dergilerden farklı genel bakış ve teklifleriyle ve kendine özgü tavrı ile dergi bir okul olma özelliği taşıyor. 

Selim Tunçbilek yönetiminde Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yazarlık okulu öğrencileriyle başlayan derginin yolculuğu edebiyatımızda kendine has tutum ortaya koyarak diğer dergilerimizden ayrılıyor. Edebiyat okurunun merak ve ilgi ile takip ettiği dergi Beşinci yılında 39. sayısı ile okurla buluştu. 

Dergiyi kendi İnternet sitesinden indirip okyuabileceğiniz gibi abone olarak baskılı ve ciltli olarak elinize alıp okuyabilirsiniz. 

İşte derginin internet sitesi erişimi adresi www.aklalemler.com 

  
654 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
epazardanal
Ali Gür Kuaför
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.284732.4140
Euro34.710634.8497
Hava Durumu
Saat