• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KUAFÖR SEKTÖRÜ DERGİSİ

www.kuaforsektoru.com

Mos Kuaför
Kuaför Arife
Takvim
epazardanal
edebiyatgazetesi.net

Hakkımızda

KUAFÖR SEKTÖRÜ  Dergisi

Sektörün gelişimi için her türlü birikimin değerlendirilmesine odaklanan ve sektörün daha etkileşimli ilişki içinde olmasını temine yönelik kurulmuş bir bir bilgilendirme sitesidir.  

Birikim ve tecrübesi tartışmasız bir ekiple, ulusal ve uluslararası alanda hem “Kuaför sektründeki haber merkezi  boşluğunu doldurmak, hem de sektör aktörlerinin ihtiyaçlarını doğru karşılayabilecek firma tanıtımı odaklı bir strateji doğrultusunda faaliyete gösterecektir.

Konu sanayi ise; sanayicinin ürettiği “en büyük haber yeni üründür” kuralını işletecek biçimde, firmaların üreticiithalatçı ya da distribütör konumunda olduğu alanlarda; uzun emek ve çabanın meyvesi olan ürünlerini, KUAFÖR Sektörü Dergisi ile hedef kitlelerine ulaştırırken diğer yandan Sektörün kendi içinde kolay haberleşmesini ve ihtiyaç duyduğu her bilgiye ayrıntılı şekilde erişimini kalayca sağlamayı amaçlamakatadır.

Kauför Sektörünün diğer iş alanlarıyla ilişkilernin düzenlenmesinde etkin bir görev üstelenmek için varız. Tüm iş alanında ağırlıklı olarak Kuaför Sektörünün sorunlarını ve ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış olacağız. 

Sektörün hiç bir sorununa duyarsız kalmadan sorunun ciddiyetle duyurulması ve kamuoyu oluşturulması için yeterli çaba içinde olmayı ilke edindik. 

Dünyada salt basılı medya ürünlerinin, değişen internet kullanım oranlarıyla beraber web ortamında desteklenmediğinde ve basılı bir sektörel yayın olmaması nedeniyle bunu kendimize görev edindik ve bu hizmeti tereddütsüz başlatma ihtiyacı duyduk.

Google News sitesi olmak dışında Bundle Haber aplikasyonunda, sektörel haberler sekmesinde yerimizi aldık. Google Gazetelik- Dergilik ve Ülkemizin gururu Turkcell Dergilik ile bu serüvenimiz devam etmektedir.

Bu arada dijital reklam sayfalarımız ile sektöre reklam veren firmalarımıza özel çalışmalar yaparak, dijital dönüşüm sürecine geçişte kendimize ve iş ortaklarımıza hız kazandırmak arzusundayız.

Ne yapıyoruz?

Şimdilik:

“Dijital” Dergiyiz..

Biz sektörün ve sektörü besleyen sanayinin göz bebeği işletmeleriyle işbirliği içinde etkileşimli dijital dergi olmayı hedefliyoruz.

Firmaların iç piyasada hangi kitleye nasıl hazırlanması gerektiğini, müşterilerin ise aradıklarını kolayca bulabilecekleri bir mecra olmak için, Kuaför Sektörü Dergisi olarak, akademisyenler, teknisyenler, toptancılardan oluşan kocaman bir aile olduğumuzun farkındayız. Türkiye’nin her yerine ulaşıyor, dış pazarda yaşanan gelişmeleri yaınen takip edersk Sektörün haberdar olmasının sağlama amacındayız. Sektördeki tüm gelişmeleri ayrıntılarıyla gözlemleyip sanayicimize ve sektörün tüm taraflarına Kuaförlere, doğru bilgi aktarmak, güncellenmek ve Sektörü amaçlarına eksiksiz yönlendirmeyi hedefliyoruz.

“Dijital Reklam” Ajansıyız..

Biz müşterilerimizin, aynı zamanda katalog, broşür, ilan tasarımı vb. tasarım baskı ihtiyaçlarını karşıladıkları aile şirketleri olmayı seviyoruz..

Bu nedenle dijilal reklamlarınızı ve reklam flimlerinizi sitemizde yayınlayarak ilgi duyanlarla firmanız arasında köprü görevi üstleniyoruz. 

Bu noktada Kuaför sektörünün büyümesine ve gelişimine katkılar  sunmayı amaçlıyoruz. 

“Dijital Reklamcıyız..“

Site olarak Kuaför sektörümüzün ilk adresi olacak nitelikte aktifleştirdiğimiz sitemiz üzerinden, bize güvenen ve ürünlerinin “dijital tanıtım“ını emanet eden müşterilerimizi başarıya taşımayı da seviyoruz..

Sanayicimiz artık, pazarlamanın olmazsa olmaz kuralı olarak dijital dünyanın kendine has mekanizmalarını da kullanmak zorunda olduğunu biliyor.

Müşteriler ise hangi ürünü, en iyi fiyatla nereden temin edebileceğini düşünmek, bu araştırmalara uzun vakit harcamak yerine FİRMALAR bölümünde üreticilerin kalite ve kalibrasyonlarını, sertifikalarını, yönetim kadrosunu tek bir çatı altında inceleyebiliyor. İstedikleri ürünlere kolayca erişebilirler. 

İşte sektörel buluşmayı sağlamak adına ya da tüm satın almalarda, ihtiyaç duyulan ürünler için dilerse direk temasa geçebileceği dilerse bizden köprü vazifesi görmemizi isteyerek aradığına ulaşacağı bir Kuaför Sektörü portalı sunuyoruz.

Üyelik Girişi
epazardanal
Ali Gür Kuaför
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.432627.5425
Euro28.747328.8625
Hava Durumu
Saat